Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE POD BADISLAVA, IN COMUNA TIGVENI, JUDETUL ARGES

Număr anunț
DA40976677
Autoritate contractantă
COMUNA TIGVENI (PRIMARIA TIGVENI) (CUI 4121951)
Furnizor / câștigător
ALIFLOR INVEST 2008 SRL (CUI RO23496230)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
889.386,75 RON
Valoare atribuită
889.386,75 RON
Data publicării
11.08.2026 16:23
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

889.386,75 RON

din 889.386,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.