Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Agent refrigerant: R134a, R407c - REVIZIA VAGOANE IASI
- Număr anunț
- DA40977262
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- FREON TOTAL S.R.L. (CUI RO39581120)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.297,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.297,80 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 08:34
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.297,80 RON
din 6.297,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro