Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse OEM

Număr anunț
DA40980505
Autoritate contractantă
ORASUL CALAN (CUI 5742434)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.633,90 RON
Valoare atribuită
2.633,90 RON
Data publicării
12.08.2026 11:53
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.633,90 RON

din 2.633,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.