Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOTOSEI UNICA FOLOSINTA 100 BUC/SET

Număr anunț
DA40980195
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII FAGARASULUI "VALER LITERAT (CUI 4384460)
Furnizor / câștigător
MULTI CLEANING SYSTEM SRL (CUI 27450970)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.736 RON
Valoare atribuită
4.736 RON
Data publicării
12.08.2026 11:35
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.736 RON

din 4.736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.