Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie tehnica - Unitate exterioara SAMSUNG DVM Eco 28 kW (AM100KXMDGH/EU)

Număr anunț
DA40978876
Autoritate contractantă
LICEUL RADU PETRESCU (CUI 4427110)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA SUPPLIERS SRL (CUI RO8877045)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
12.08.2026 10:22
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.