Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii injector

Număr anunț
DA40978073
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Recas (CUI 2512597)
Furnizor / câștigător
SICOE NICOLAIE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 21885606)
Cod CPV
33683000-1 · Tampoane de oprire din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.330 RON
Valoare atribuită
4.330 RON
Data publicării
12.08.2026 09:35
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.330 RON

din 4.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.