Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE

Număr anunț
DA40974510
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
Furnizor / câștigător
REAL PROTECTION GUARD SRL (CUI 14576560)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.816 RON
Valoare atribuită
3.816 RON
Data publicării
11.08.2026 13:36
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.816 RON

din 3.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.