Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SCARA ALUMINIU CORP D

Număr anunț
DA40973591
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
Furnizor / câștigător
GEDAR TRANS IMPORT EXPORT SRL (CUI RO19138927)
Cod CPV
44423230-2 · Scari portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940,17 RON
Valoare atribuită
1.940,17 RON
Data publicării
11.08.2026 12:45
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940,17 RON

din 1.940,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.