Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor DELL Touchscreen - 2 bucati
- Număr anunț
- DA40967241
- Autoritate contractantă
- ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
- Furnizor / câștigător
- ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
- Cod CPV
- 30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.512,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.512,40 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 14:30
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.512,40 RON
din 3.512,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro