Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tricouri personalizate prin printare

Număr anunț
DA40978957
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
ATELIER YBO ART S.R.L. (CUI 46058167)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.050 RON
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
12.08.2026 10:27
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON

din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.