Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare echipamente si materiale necesare pentru intretinere sistem de monitorizare video

Număr anunț
DA40976529
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA POLITIA LOCALA SLATINA (CUI 35782490)
Furnizor / câștigător
HAWK SPY SYSTEMS SRL (CUI 35876314)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.304,28 RON
Valoare atribuită
13.304,28 RON
Data publicării
11.08.2026 15:52
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.304,28 RON

din 13.304,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.