Ofertă acceptată
Cumpărare directă
-Aer conditionat, Romstal EcoVent 500, alb, monosplit, inverter, 18000 BTU, R32, clasa A++/A+, Wi-F
- Număr anunț
- DA40978459
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "VASILE LUCACIU" BAIA MARE (CUI 3825932)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.074,40 RON
- Valoare atribuită
- 31.074,40 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 09:57
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.074,40 RON
din 31.074,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro