Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitionare fete de masa pentru caminul cultural al comunei Cut,jud. Alba

Număr anunț
DA40978453
Autoritate contractantă
Comuna Cut (Primaria Cut) (CUI 16397960)
Furnizor / câștigător
DUMAR TEX S.R.L. (CUI RO11848651)
Cod CPV
39510000-0 · Articole textile de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
12.08.2026 09:57
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.