Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masă de lucru din inox, fără poliță, fără rebord, cu întărituri pe 3 laturi, tip U - 1800x700x850(h)

Număr anunț
DA40976394
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI RO4014904)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.916,95 RON
Valoare atribuită
6.916,95 RON
Data publicării
11.08.2026 15:38
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.916,95 RON

din 6.916,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.