Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu reparatie sistem aftertreatment sonda DEF adblue 428F-0HWN00589
- Număr anunț
- DA40979599
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.195 RON
- Valoare atribuită
- 3.195 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:02
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.195 RON
din 3.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro