Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geam lateral dreapta spate 428F2-0HWN00586

Număr anunț
DA40979528
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.657,22 RON
Valoare atribuită
3.657,22 RON
Data publicării
12.08.2026 10:58
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.657,22 RON

din 3.657,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.