Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de excavare
- Număr anunț
- DA40979546
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- DSG NORDIC TEAM SRL (CUI 32751626)
- Cod CPV
- 45112400-9 · Lucrari de excavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 888.609,87 RON
- Valoare atribuită
- 888.609,87 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 10:59
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
888.609,87 RON
din 888.609,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro