Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv.de cons. scriere - Dezvoltarea de noi capacități de stocare a energiei electrice

Număr anunț
DA40969409
Autoritate contractantă
Comuna Magura (CUI 4652775)
Furnizor / câștigător
INTEGRA BUSINESS CONSULTING (CUI 14977413)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
11.08.2026 08:59
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.