Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stalp delimitator metalic
- Număr anunț
- DA40979033
- Autoritate contractantă
- Oras Livada (CUI 3896852)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.275 RON
- Valoare atribuită
- 28.275 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 10:32
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.275 RON
din 28.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro