Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 29,7% sub estimat
Halate de protecție ~ S.R.T.F.C. Brașov
- Număr anunț
- SCNA1135902
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.156,42 RON
- Valoare atribuită
- 6.435 RON 29,7% sub estimat
- Data anunțului
- 12.08.2026 16:22
- Anunț de participare
- SCN1176232
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
16.06.2026 13:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarea de clarificari nr. BV6/4/572/16.06.2026Raspuns consolidat
Valoare atribuită
6.435 RON
din 9.156,42 RON estimat
29,7%
Adjudecat la 70,3% din estimat · economie 2.721,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.