Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNETE BONURI VALORICE CARBURANTI AUTO 50 LEI/FILA

Număr anunț
DA40972559
Autoritate contractantă
Comuna Gruia (Primaria Gruia Jud. Mehedinti ) (CUI 4871210)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.264,48 RON
Valoare atribuită
8.264,48 RON
Data publicării
11.08.2026 11:50
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.264,48 RON

din 8.264,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.