Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPRAY KELLEN 400ml

Număr anunț
DA40982020
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL FLACARA MORENI (CUI 27785819)
Furnizor / câștigător
MAKE SPORT SRL (CUI RO18143704)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,80 RON
Valoare atribuită
286,80 RON
Data publicării
12.08.2026 13:14
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,80 RON

din 286,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.