Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de instalare sistem de supraveghere video in Piata Micro 19
- Număr anunț
- DA40980965
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
- Cod CPV
- 51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.439 RON
- Valoare atribuită
- 17.439 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:18
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.439 RON
din 17.439 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro