Ofertă refuzată Cumpărare directă

SLEE Disposable blade/ Disposable blade - Type HPS - ANATOMIE PATOLOGICA

Număr anunț
DA40980753
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare finală
1.140 RON
Data publicării
12.08.2026 12:06
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.