Ofertă refuzată Cumpărare directă

TUBURI, CU BILE CERAMICE diametru 1,4 mm, PENTRU OMOGENIZAREA PROBELOR, 50 buc/pachet

Număr anunț
DA40980420
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare finală
22.500 RON
Data publicării
12.08.2026 11:48
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.