Ofertă refuzată Cumpărare directă

Înlocuire prize Agenţia Zonei Montane

Număr anunț
DA40952010
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
DINELIS SRL (CUI RO12613041)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.296,97 RON
Valoare finală
4.296,97 RON
Data publicării
06.08.2026 13:18
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.