Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOPAN

Număr anunț
DA40980881
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 4829967)
Furnizor / câștigător
CORA SISTEM SRL (CUI 19216162)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.490 RON
Valoare atribuită
6.490 RON
Data publicării
12.08.2026 12:14
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.490 RON

din 6.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.