Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire
- Număr anunț
- DA40978721
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- HEAT ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 37754232)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.411,16 RON
- Valoare atribuită
- 9.411,16 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 10:13
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.411,16 RON
din 9.411,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro