Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA40976445
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RARAUL (CUI 15057986)
Furnizor / câștigător
EURONIC ACTIV SRL (CUI RO36750658)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,47 RON
Valoare atribuită
621,47 RON
Data publicării
11.08.2026 15:44
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,47 RON

din 621,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.