Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suc natural Ana Are mere cu morcovi

Număr anunț
DA40942829
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
NATURA SRL (CUI RO18329244)
Cod CPV
15321600-0 · Suc de mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.064 RON
Valoare atribuită
20.064 RON
Data publicării
05.08.2026 12:37
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.064 RON

din 20.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.