- Număr anunț
- DA40981767
- Autoritate contractantă
- Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
- Furnizor / câștigător
- INSERF SRL (CUI RO16445331)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,31 RON
- Valoare atribuită
- 159,31 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 13:01
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,31 RON
din 159,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro