Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie instalatie gaze 3 pct ardere CT

Număr anunț
DA40980886
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
Furnizor / câștigător
PROGAZ IRIS S.R.L. (CUI 47881977)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,12 RON
Valoare atribuită
2.066,12 RON
Data publicării
12.08.2026 12:14
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,12 RON

din 2.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.