Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cupe, medalii

Număr anunț
DA40961045
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
Furnizor / câștigător
CAT LINE ADS SRL (CUI RO29549318)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.777,73 RON
Valoare finală
2.777,73 RON
Data publicării
08.08.2026 18:56
Data finalizării
12.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.