Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie hartie copiator pentru CSS Bogdanesti
- Număr anunț
- DA40980540
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,40 RON
- Valoare atribuită
- 248,40 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:55
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
248,40 RON
din 248,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro