Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hartie copiator pentru CSS Regim Urgenta

Număr anunț
DA40980467
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,60 RON
Valoare atribuită
372,60 RON
Data publicării
12.08.2026 11:51
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,60 RON

din 372,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.