Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMATE SPITAL

Număr anunț
DA40981175
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
COLOFON PRINT SRL (CUI RO29176413)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
12.08.2026 12:31
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.