Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare banner pentru aniversarea a 100 de ani la infiintarea loc. Crai Nou

Număr anunț
DA40979891
Autoritate contractantă
Comuna Giulvaz (CUI 5313386)
Furnizor / câștigător
ORNELLA DESIGN SRL (CUI RO17339070)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
12.08.2026 11:17
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.