Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare rigole scurgere ape pluviale sat Urisor , com Caseiu

Număr anunț
DA40980172
Autoritate contractantă
COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
Furnizor / câștigător
URISOREANA IMPORT EXPORT SRL (CUI RO7180146)
Cod CPV
45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.631,27 RON
Valoare atribuită
42.631,27 RON
Data publicării
12.08.2026 11:34
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.631,27 RON

din 42.631,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.