Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Floculant lichid 25 kg
- Număr anunț
- DA40979729
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,46 RON
- Valoare atribuită
- 230,58 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:09
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,58 RON
din 184,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro