Ofertă refuzată Cumpărare directă

„Servicii de elaborare a studiului de fezabilitate pentru Transformarea digitala"

Număr anunț
DA40956631
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
EQUILIBROM DIGITAL S.R.L. (CUI 25302560)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269.297,50 RON
Valoare finală
171.600 RON
Data publicării
07.08.2026 10:17
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.