Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare,curatare si igienizare aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA40981681
- Autoritate contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
- Furnizor / câștigător
- HERMAN PREST SRL (CUI RO30194090)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare atribuită
- 250 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 12:57
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250 RON
din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro