Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TONERE SI PIESE COPIATOR CANON SI HP

Număr anunț
DA40980616
Autoritate contractantă
COMUNA SPRING (CUI 4562133)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX PREMIUM S.R.L. (CUI 47327603)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247 RON
Valoare atribuită
1.247 RON
Data publicării
12.08.2026 11:58
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247 RON

din 1.247 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.