Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOP RASANTEC ULTRA CARE 40CM BAX 50 BUCATI
- Număr anunț
- DA40980276
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- ATU14260100 ECOLAB GMBH
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.825 RON
- Valoare atribuită
- 30.825 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:40
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.825 RON
din 30.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro