Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc esență tare

Număr anunț
DA40979529
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC Tudor Vladimirescu (CUI 3264546)
Furnizor / câștigător
OPREA IULI FOREST SRL (CUI RO37462394)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.000 RON
Valoare atribuită
78.000 RON
Data publicării
12.08.2026 10:58
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.000 RON

din 78.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.