Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manseta pentru monitor functii vitale UTAS UM-300 SN: M.720.23S56.0006

Număr anunț
DA40977974
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,79 RON
Valoare atribuită
269,79 RON
Data publicării
12.08.2026 09:29
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,79 RON

din 269,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.