Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE

Număr anunț
DA40973236
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL SMEENI - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36675424)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,55 RON
Valoare atribuită
454,55 RON
Data publicării
11.08.2026 12:25
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 17:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,55 RON

din 454,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.