Ofertă refuzată Cumpărare directă

HUSA PAT PIELE ECOLOGICA

Număr anunț
DA40944952
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,32 RON
Valoare finală
298,32 RON
Data publicării
05.08.2026 14:38
Data finalizării
12.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.