Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile ecograf

Număr anunț
DA40982725
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.330 RON
Valoare atribuită
1.330 RON
Data publicării
12.08.2026 13:54
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.330 RON

din 1.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.