Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere cort african 7.5mx10m cu ghirlanda luminoasa, montare, demontare
- Număr anunț
- DA40980606
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
- Furnizor / câștigător
- JKB FESTPREST & SUPPORT S.R.L. (CUI 41410458)
- Cod CPV
- 70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.140,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.140,50 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:58
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.140,50 RON
din 3.140,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro