Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de receptie - MEMBRU SPECIALIST IN COMISIA DE RECEPTIE
- Număr anunț
- DA40979829
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINTEA MARE (PRIMARIA COMUNEI SINTEA MARE) (CUI 3519321)
- Furnizor / câștigător
- B INFRA ROAD S.R.L. (CUI 45688792)
- Cod CPV
- 71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 11:14
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro